www.Vykupujem.cz - výkup za hotové, výkup nemovitostí, výkup bytů, výkup pozemků, výkup aut, výkup luxusích vozů, výkup zlata, výkup stříbra, výkup diamantů

Výkup pohledávek

Zajímáte se o výkup pohledávek? V tom případě jste na správně adrese. Nabízíme Vám výkup pohledávek na základě našich dlouholetých zkušeností v oblasti řešení pohledávek a závazků v minulých letech. Jsme schopni nabídnout Vám nejvyšší možnou cenu za Vaše pohledávky a vyjít Vám ve všem maximálně vstříc.

Máte-li zájem o konkrétní cenovou nabídku, potřebujeme k tomu stanovit přesné podmínky. Z toho důvodu Vám doporučujeme osobní schůzku, na které s Vámi probereme veškeré náležitosti a naleznete optimální řešení. Výkup pohledávek realizujeme na základě Smlouvy o postoupení pohledávek, uzavřené ve smyslu ustanovení § 524 a násl. Občanského zákoníku. Pokud Vám není cokoliv jasné, ochotně Vám to vysvětlíme.

Výhody výkupu pohledávek

Mezi hlavní výhody výkupu pohledávek patří výhodný způsob řešení, jasné finanční podmínky transakce, okamžité peněžní prostředky a úspora nákladů (například na právníka). 

Přečtěte si také:

CHCI PRODAT

Výkup za hotové

  • nabídka bezkonkurenční ceny
  • rovnocenné obchodní partnerství
  • rychlost zprostředkování a vyřízení

Rychlý kontakt

  • (+420) 720 223 111
  • info@Vykupujem.cz